Автори

Автори

Задоя Костянтин Петрович (1983 року народження)

Задоя Костянтин Петрович (1983 року народження)

Доцент кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук.

У 2009 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук «Кримінальна відповідальність за перевищення влади або службових повноважень (ст. 365 КК України)». Експерт громадської платформи «Правозахисний порядок денний». Автор наукових робіт в сфері міжнародного та кримінального права.

Основний напрямок наукової діяльності: кримінальне право.

Кориневич Антон Олександрович (1986 року народження)

Кориневич Антон Олександрович (1986 року народження)

Кандидат юридичних наук, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В 2011 захистив дисертацію на тему «Місце міжнародного енергетичного права у системі сучасного міжнародного права».

Сфера наукових інтересів: міжнародне публічне право, міжнародне енергетичне право, міжнародне гуманітарне право, міжнародне кримінальне право. Автор понад 80 наукових та навчально-методичних праць, а також координатор з наукової роботи Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Гнатовський Микола Миколайович

Гнатовський Микола Миколайович

Кандидат юридичних наук, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В 2002 році захистив дисертацію на тему «Становлення та тенденції розвитку європейського правового простору». Президент Європейського Комітету із запобігання катуванням і нелюдському або такому, що принижує людську гідність, поводженню або покаранню. Член редакційної колегії «Міжнародного журналу Червоного Хреста». Вчений секретар Української асоціації міжнародного права. Спеціаліст із питань міжнародного гуманітарного права, міжнародного кримінального права та міжнародного захисту прав людини, автор понад 80 наукових публікацій.
Вейн Джордаш

Вейн Джордаш

королівський адвокат, керуючий партнер британської правозахисної групи Global Rights Compliance. Провідний світовий експерт у галузі міжнародного гуманітарного права та міжнародного права в галузі прав людини. Виступає в якості зовнішнього консультанту урядів різних країн світу, у тому числі і України з питань міжнародного гуманітарного права. Входить в 500 кращих світових спеціалістів в сфері юриспруденції. Неодноразово надавав консультації міжнародним правозахисним організаціям. Є міжнародно визнаним експертом у роботі в міжнародних судах, у тому числі в Міжнародному кримінальному суді (International Criminal Court (ICC) та Міжнародному суді (International Court of Justice).
Скотт Мартін

Скотт Мартін

керуючий партнер британської правозахисної групи Global Rights Compliance. Спеціалізується на справах в галузі прав людини, міжнародній торгівлі, міжнародному кримінальному та гуманітарному праві. Досвідчений юрист з 14 річним досвідом ведення справ в галузі міжнародного гуманітарного права. Тривалий час працював в якості юридичного радника в Женеві (Швейцарія), надаючи консультації дипломатичним місіям та міжнародним організаціям. Входив до складу експертів при Міжнародному трибуналі по Югославії та Руанді, надавав консультації урядам Малі та України.
Хавронюк Микола Іванович

Хавронюк Микола Іванович

доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, професор кафедри кримінального права та кримінології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор Львівського державного університету внутрішніх справ та Національного університету «Києво-Могилянська академія». Директор з наукового розвитку Центру політико-правових реформ.

Народився 24 травня 1961 року. Тривалий час працював в правоохоронних органах, судових інстанціях та освітніх закладах. Співавтор більше двох десятків законів та законопроектів України в сфері кримінального, конституційного, адміністративного права.  Автор великої кількості наукових статей, монографій, книг на тему правознавства, кримінального права, прав людини.
Шевченко Катерина Георгіївна

Шевченко Катерина Георгіївна

заступник директора департаменту – начальник управління міжнародного права Департаменту міжнародного права и співробітництва Міністерства юстиції.