На початку червня цього року парламент прийняв наш #законпровоєннихзлочинців в першому читанні. Для жертв воєнних злочинів та злочинів проти людяності, їх родичів та близьких з’явилася надія, що справедливість, яку всі вони чекають вже майже шість років нарешті настане.
Тепер наш закон отримав новий номер – 0892 і знову очікує винесення на голосування.

 Ми запускаємо нову інформаційну кампанію з вимогою прийняти цей закон, який визначає поняття воєнних злочинів і злочинів проти людяності. Дані поняття закріплені в міжнародному гуманітарному праві, але все ще відсутні в національному законодавстві України. Ми переконані, що саме зараз – час для цього закону.

 Ми звертаємося до Офіс Президента УкраїниСлуга НародуКоманда Зеленського а також особисто до Владимир Зеленский і голови комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастырский з проханням прискорити процедуру прийняття закону, який був написаний ще в 2016 році і весь цей час чекає прийняття.

 Також ми звертаємося до звичайних небайдужих українців. Нам знову потрібно підняти даний законопроект на порядок денний. Тегайте знайомих депутатів, поширюйте наш ролик і інформацію про закон. Підтримайте жертв воєнних злочинів, який все ще сподіваються на справедливість