Ми продовжуємо нашу інформаційну компанію за #законпровоєннихзлочинців!

З моменту коли закон був прийнятий в першому читанні минуло рівно 147 днів. Кожен з цих днів жертви воєнніх злочинів, їх родичі та близькі чекають справедливості. Але наш закон все ще не прийнятий.

 Чому це так важливо? Тому що на п’ятий рік війни в Україні все ще немає відповідальності за воєнні злочини і злочини проти людяності. Скільки винних уникають відповідальності за ці роки? Наш закон пропонує додати в національне законодавство України ті норми, які вже існують в міжнародному праві.

 Ми в черговий раз звертаємося до Офіс Президента УкраїниСлуга НародуКоманда Зеленського а також особисто до Володимир Зеленський і голови комітету з питань правоохоронної діяльності Денис Монастырский з проханням прискорити процедуру прийняття закону, який був написаний ще в 2016 році і весь цей час чекає прийняття.

 Також ми звертаємося до звичайних небайдужих українців. Нам знову потрібно підняти даний законопроект на порядок денний. Тегайте знайомих депутатів, поширюйте наш ролик і інформацію про закон. Підтримайте жертв воєнних злочинів, які все ще сподіваються на справедливість.